BIOKAP

Newsletter

Aktualności

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO 0.0 odbarwiacz 140 ml Zobacz większe

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO 0.0 odbarwiacz 140 ml

41705

Nowy produkt

Krem rozjaśniający do naturalnego odbarwiania włosów. Rozjaśnia włosy o 2-3 odcienie.

Więcej szczegółów

45,99 zł Brutto

Dostępny: Tak

Dodaj do listy życzeń

Opis

NazwaBIOKAP NUTRICOLOR DELICATO 0.0 odbarwiacz 140 ml
ProducentBIOS LINE S.P.A.
BLOZ 77043014
Postaćkrem
Opakowanie140 ml
Opis produktuKrem rozjaśniający do naturalnego odbarwiania włosów. Rozjaśnia włosy o 2-3 odcienie.
SkładPonad 90% składu mieszanki koloryzującej to naturalne, aktywne składniki roślinne tj.: Proteiny roślinne, Liofilowe kwasy owocowe, Wyciąg z wierzby, Olejek argnaowy. Jedynie pozostałe 10% to składniki sztuczne, z których wyeliminowano najbardziej drażniące substancje chemiczne tj.: Rezorcyna, Nikiel, Amoniak, hydrochinon, Parabeny. BIOKAP Nutricolor Zielona DELICATO jest farbą gwarantującą maksimum ochrony, gdyż dodatkowo nie zawiera w swoim składzie PARAFENYLENODIAMINY. Jako zamiennik zastosowano w niej zbiór barwników o innym wzorze chemicznym w bardzo małych stężeniach.
DawkowaniePrzeczesać delikatnie włosy w celu usunięcia ewentualnych pozostałości lakierów i utralaczy. Wlać zawartość tubki do flakonika z wyzwalaczem Nutrifix. Przed użyciem farb do włosów Biokap NutriColor i Biokap NutriColor Delikatna, zaleca się nałożenie tłustego kremu na skórę okalającą włosy (twarz, szyja, uszy), aby uniknąć jej poplamienia. Zakręcić odpowiednio plastikową nakrętkę aplikatora i energicznie potrząsnąć aż do uzyskania jednorodnej mieszanki. Odciąć koniec nakrętki i po nałożeniu rękawic, natychmiast rozpocząć nakładanie farby. Nie przechowywać mieszanki zamkniętej w butelce. Uzyskana mieszanka nadaje się tylko do jednej aplikacji. Ewentualne pozostałości nie powinny być używane ponownie ani przechowywane. Rozprowadzić cześć uzyskanej mieszanki rozpoczynając od nasady włosów, delikatnie masować i pozostawić na około 20 minut; następnie nałożyć pozostałą część mieszanki na resztę włosów. Masować delikatnie i przeczesać przy użyciu grzebienia o średnich zębach w celu rozprowadzenia farby na całą długość włosów; pozostawić na około 15 minut. Kolor mieszanki nie ma wpływu na wynik koloryzacji, jaki przegniecie Państwo uzyskać. Po upływie czasu należy dodać niewielką ilość ciepłej wody, delikatnie masować przez kilka minut, po czym obficie spłukać aż do całkowitego oczyszczenia wody. Nałożyć zawartość saszetki z Odżywką po Koloryzacji i masować aż do jednolitego rozprowadzenia. Dokładnie spłukać; w ten sposób zostaną osunięte ze skóry głowy ewentualnie pozostałości farby.
DziałanieDelikatny krem pozwala rozjaśnić kolor włosów maksymalnie o 3 – 4 tony. Krem można położyć na całe włosy lub tylko na część w celu przykrycia odrostów lub zrobienia pasemek. W opakowaniu znajduje się specjalna szczoteczka, za pomocą której można łatwo rozprowadzić krem na wybranej partii włosów. Należy wziąć pod uwagę, że aby osiągnąć efekt rozjaśnienia, wyjściowy kolor włosów nie powinien być czarny lub ciemno brązowy. Produkt może być podzielony na kilka stosowań.
WskazaniaDla kobiet w każdym wieku,do skóry wrażliwej, przeznaczona dla osób ze stwierdzoną alergią lub tych, u których kontakt z drażniącymi substancjami nie jest wskazany ze względu na inne schorzenia.
Miaraopakowanie (tubka)

Więcej informacji

Krem rozjaśniający do naturalnego odbarwiania włosów. Rozjaśnia włosy o 2-3 odcienie.

Opinie

Napisz opinię

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO 0.0 odbarwiacz 140 ml

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO 0.0 odbarwiacz 140 ml

Krem rozjaśniający do naturalnego odbarwiania włosów. Rozjaśnia włosy o 2-3 odcienie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj produktu

Bestsellery

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal