odchudzanie i dieta

Newsletter

Aktualności

Detocell 30 kapsułek Zobacz większe

Detocell 30 kapsułek

Nowy produkt

Detocell dzięki zawartości składników aktywnych, przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.

Data ważności: 17.06.2017

Ten produkt nie występuje już w magazynie

12,49 zł Brutto

Dostępny: Nie

Dodaj do listy życzeń

Opis

NazwaDetocell 30 kapsułek
ProducentPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
BLOZ 78914601
Postaćkapsułki miękkie
Opakowanie30 kapsułek
Opis produktuDetocell dzięki zawartości składników aktywnych, przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.
Składkapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca - glicerol; barwniki - tlenek żelaza czerwony, tlenek żelaza żółty; nośnik - krzemian glinowo-potasowy), olej rybi, olej z ogórecznika, olej sojowy, wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica), wyciąg suchy z nasion winogron, olej palmowy, olej kokosowy; stabilizator: wosk żółty; wyciąg suchy z morszczynu; eumulgator - lecytyna sojowa.
DawkowanieDorośli: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną.
DziałanieCellulit polega na nieprawidłowym ukształtowaniu tkanki tłuszczowej widocznym w postaci nieregularnych zgrubień skóry. Zmiany te mają ścisły związek z mechanizmem mikrokrążenia w komórkach skóry oraz z metabolizmem tkanki tłuszczowej. Preparat zawiera mieszaninę oleju roślinnego z ogórecznika i oleju rybiego oraz wyciągi suche z morszczynu, wąkrtotki azjatyckiej i nasion winogron, które wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry prowadząc do redukcji cellulitu.
WskazaniaDla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.
PrzeciwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Ze względu na zawartość jodu u osób ze schorzeniami tarczycy wymagana jest konsultacja lekarska.

Opinie

Napisz opinię

Detocell 30 kapsułek

Detocell 30 kapsułek

Detocell dzięki zawartości składników aktywnych, przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.

Data ważności: 17.06.2017

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj produktu

Bestsellery

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal